Ludmila Prokopová a děti
Naše školní družina  HÁLKA

 

 

  Budete mít jistotu, že je o Vaše dítě dobře postaráno.


Hlavním posláním našeho oddělení ŠD je zabezpečení odpočinku, zájmové činnosti a rekreace dětí. Školní družina pracuje podle celoročního plánu,rozpracovaného na měsíční plány podle ročních období.

  Velký důraz klademe na složku rekreační,která zaujímá hlavní místo při odreagování dětí od školních povinností. Pohybové aktivity zajišťujeme téměř denně na školním hřišti s výjimkou nepříznivého počasí.

   Nabídka zájmových činností je pestrá, aby mohla děti zaujmout.V průběhu celého roku si děti mohou vyzkoušet různé tradiční i netradiční výtvarné a pracovní techniky.I pro letošní rok jsou pro děti připraveny zajímavé aktivity.

   Snažíme si vytvořit příjemné prostředí,aby bylo místem pro odpočinek a radost dětí,i když v prostoru běžné třídy s lavicemi.Děti v ŠD rády hrají společenské hry,didaktické a smyslové, pracují na počítači, kreslí, modelují, vyrábějí různé výrobky pro dekoraci třídy,nebo k různým příležitostem,poslouchají CD, skládají hlavolamy. Hrajeme společné tématické hry,oblíbené Hádej,kdo jsem,Bingo,Řemesla,Pantomima slov.

Aktivity se během dne přirozeně střídají a navazují na sebe, děti si samy mohou zvolit,čemu se budou věnovat.

Dbáme na to, aby veškeré činnosti ŠD byly založeny na dobrovolnosti a ochotě dětí účastnit se nabízených aktivit, aby se ŠD stala místem, ve kterém děti stráví smysluplně a plnohodnotně svůj volný čas.

Rozhodně se o to budeme snažit....

 

Ludmila Prokopová

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

150 Hasiči
158 Policie
155 Záchranná služba
LINKA BEZPEČÍ
800 155 555

Aukro.cz

admin Ludmila Prokopová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one